O nas

O nas

Jeżeli szukałeś miejsca oferującego smaczne jedzenie i wspaniałą zabawę, trafiłeś pod najlepszy adres.

Ze swojej strony GWARANTUJEMY wyśmienite spędzenie czasu, bezpieczeństwo zabawy i wspaniałą atmosferę. Na miejscu znajduje się Restauracja z bogatą kartą dań, dobrze zaopatrzony bar i profesjonalna obsługa. Wszystko po to abyś poczuł, że to miejsce zostało stworzone właśnie dla Ciebie!

Naszym Gościom zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od rozrywki na wysokim poziomie a kończąc na wyśmienitym jedzeniu serwowanym przez naszą kuchnię.

Nazwę dla naszej restauracji wymyśliła pani Magda Gessler, która w dniach 6-9 maja przeprowadziła w restauracji Kuchenne Rewolucje. Po dawnym Wikingu nie ma już śladu, pojawiły się natomiast kury i jajka ;)

Kury, kurczaki i jaja na stałe zagościły również w karcie menu. Szczególnie polecamy jaja faszerowane piklingiem, pyszny rosół, wielką porcję kurczaka po polsku z młodymi ziemniakami w mundurkach i marchewką glazurowaną, a na deser wiejską bitą śmietanę z owocami sezonowymi, np truskawkami.

Alternatywą dla deseru jest kogel mogel, który każdy ubija sam przy stole.
Kto ubije swój kogel mogel na gładką, sztywną i pyszną masę sam, nie płaci za deser!

Zapraszamy serdecznie! Zobaczcie jak zmienił się wystrój naszej restauracji, spróbujcie naszych specjałów i zmierzcie się z ukręceniem kogla mogla.